BLOG
×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/igneliepilasyon
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/manıkur
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kalicimakyaj
×

Uyarı

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/niraspaguzellik/public_html/images/manıkur

Cihaz ile her kıl köküne girerek kıl kökünü enerji vererek hasar vermektir. İşlem dk olarak hesaplanır.En az 5 ve 10 seans gerekebilir. Beyaz kıllarda da etkilidir. Kişiye özel altın iğne kullanılır.işlem sonrası 24 saat su değmez ve madacassol gibi eczane ürünü ve güneş koruyucu şarttır. İşlem her yaş grubuna uygulanabilir.

{gallery}igneliepilasyon{/gallery}

Seyrek saçlar ve saçı hiç olmayanlara cihaz ve özel saç işlemine uygun boyalarla yapılan kıl efektidir. İşlem kafa yapısı ve açık alana göre 1 ve 4 saat arası değişir. 6 ay ve 1 yıl kullanım zamanı vardır. Yağlı ciltte çabuk çıkar. Kişilerin hayat standardını yükseltir. Özgüven verir. Kel olmak kader değildir bu işlemde konforlu bi görsel görüntü elde edilir. Bay bayan çalışılır. İşlem az acılı olmakla birlikte sağlıken hiç bir sakıncası yoktur. Üç gün duş yasağı vardır. (Sadece kafa için.)

Dikkat edilmesi gereken tek kuraldır.Bunun sebebi boyanın cilde yerleşmesi ve işlemin uzun ömürlü olması içindir.

İşlem eylül ayından mart ayı sonuna kadar yapılır.4-6 seanstır. Ciltte tedavi ve hücre yenilenmesi yapar. Akne kırışıklık ve leke tedavi için uygundur.

Tavsiye 30-50 yaş aralığıdır.

Dermacure ürün kullanılır.

Dermakozmetiktir.

Cuccıopro ürünleri kullanılır.İşlem yapım süresi 10-15 dkdır.3-4 hafta kullanılır.Tırnaklara zarar vermez.Konforlu bir işlemdir.

Kendi kirpiklerimizin aralarında ilave kirpik uygulamadır. Rus volüm ve klasik kirpik uygulama vardır. Dört hafta sonra bakım gerekir.arzu edilirse çıkarılır.düğün davet özel gün tatil için konforlu bi uygulamadır.göze bi zararı yoktur.Ürünler dermatolojiktir.

TOP