BLOG

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Nira Güzellik Salonu | Ankara

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Nira Güzellik Salonu | Ankara

Manikür & Pedikür

Manikür & Pedikür

Nira Güzellik Salonu | Ankara

×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/igneliepilasyon
Nira Güzellik Salonu
Detaylar +

Nira Güzellik Salonu

Hizmet Verdiğimiz Ilk Günden Bugüne Kadar Hijyeni, Güleryüzü Ve Müşteri Memnuniyetini Ilke Edinip Ilkelerimizi Her Geçen Gün Daha Da Sağlamlaştırdık.

Salonumuz
Detaylar +

Salonumuz

Ayrıca siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için sektördeki tüm yenilikleri çok yakından takip ettik, etmeye de devam ediyoruz. Bundan dolayı da her zaman ilk günkü heyecanımızla ve enerjimizle hizmet verdik ve vermeye devam edeceğiz.

Hizmetler
Detaylar +

Hizmetler

.Nira Spa ve Güzellik Salonu olarak verdiğimiz her hizmette, doğru bilgilendirme, beklentilerinizi anlama, zaman ve maddi kayba uğratmadan, sağlığınızı en üst derecede koruyarak sonuca ulaşma hedefimizi asla unutmayız.

Cihaz ile her kıl köküne girerek kıl kökünü enerji vererek hasar vermektir. İşlem dk olarak hesaplanır.En az 5 ve 10 seans gerekebilir. Beyaz kıllarda da etkilidir. Kişiye özel altın iğne kullanılır.işlem sonrası 24 saat su değmez ve madacassol gibi eczane ürünü ve güneş koruyucu şarttır. İşlem her yaş grubuna uygulanabilir.

{gallery}igneliepilasyon{/gallery}

Seyrek saçlar ve saçı hiç olmayanlara cihaz ve özel saç işlemine uygun boyalarla yapılan kıl efektidir. İşlem kafa yapısı ve açık alana göre 1 ve 4 saat arası değişir. 6 ay ve 1 yıl kullanım zamanı vardır. Yağlı ciltte çabuk çıkar. Kişilerin hayat standardını yükseltir. Özgüven verir. Kel olmak kader değildir bu işlemde konforlu bi görsel görüntü elde edilir. Bay bayan çalışılır. İşlem az acılı olmakla birlikte sağlıken hiç bir sakıncası yoktur. Üç gün duş yasağı vardır. (Sadece kafa için.)

Dikkat edilmesi gereken tek kuraldır.Bunun sebebi boyanın cilde yerleşmesi ve işlemin uzun ömürlü olması içindir.

Cuccıopro ürünleri kullanılır.İşlem yapım süresi 10-15 dkdır.3-4 hafta kullanılır.Tırnaklara zarar vermez.Konforlu bir işlemdir.

View the embedded image gallery online at:
https://niraspaguzellik.com/index.php/8-blog#sigFreeIdf3d2be8a3b

İşlem eylül ayından mart ayı sonuna kadar yapılır.4-6 seanstır. Ciltte tedavi ve hücre yenilenmesi yapar. Akne kırışıklık ve leke tedavi için uygundur.

Tavsiye 30-50 yaş aralığıdır.

Dermacure ürün kullanılır.

Dermakozmetiktir.

TOP